Zpravodaj Asie
Informacemi k úspěchu v Asii

Dobrý den,

Děkujeme Vám, že jste vstoupili na stránky Zpravodaj Asie. Tento Zpravodaj Asie vychází jako čtrnáctideník a zaměřuje se na různé aspekty podnikatelského a kulturního prostředí v různých asijských zemích, Zejména se jedná o Čínu, ale také o Indii, Filipíny, Vietnam, případně další země ASEAN.

Prostřednictvím tohoto Zpravodaje Asie se Vám pokusíme přiblížit podnikatelské prostředí v jednotlivých zemích a tím Vám jednak zprostředkovat nové informace, ale hlavně Vám usnadnit vstup, nebo případné podnikání na Vámi zvoleném zájmovém trhu.

Po rozkliknutí složky Zpravodaj Asie se Vám objeví nabídka jednotlivých Zpravodajů s různými tématy.

Pokud by Vás obsah Zpravodaje Asie zaujal a chtěli byste si objednat jeho BEZPLATNÉ odebírání, napište nám prosím prostřednictvím Kontaktního formuláře. Pokud byste měli zájem pouze o konkrétní stát, je možné si objednat BEZPLATNÉ zasílání Zpravodaje Asie pouze pro oblast Vašeho zájmu.

 Společnost Mariva Consulting s.r.o. bude využívat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, zejména pro zasílání Zpravodaje Asie, případně obchodních nabídek. Souhlas s využíváním Vašich osobních údajů můžete kdykoliv písemně odvolat. 

V případě Vašich dotazů, nebo připomínek k uvedeným tématům, ale nejen k nim, nám prosím také napište prostřednictvím Kontaktního formuláře. Na veškeré Vaše podněty Vám rádi odpovíme.

Na základě zájmu jsme schopni také zajistit školení a obchodní semináře pro firmy i jednotlivce. Tématem školení a seminářů mohou být podrobnější informace a podnikatelské možnosti na jednotlivých trzích, čeho se při vstupu na konkrétní trhy vyvarovat, jak vést obchodní jednání, atd.

Při zpracování Zpravodaje Asie spolupracujeme se sítí místních kontaktů v jednotlivých zemích. Snažíme se, aby veškeré informace uvedené ve Zpravodaji Asie byly maximálně přesné, nicméně vzhledem ke změnám v legislativě, ke kterým čas od času dochází v každé zemi, je v případě potřeby konkrétní informace aktualizovat a znovu ověřit jejich platnost. I s tímto Vám případně rádi pomůžeme.

Děkujeme za Váš čas věnovaný čtení Zpravodaje Asie a přejeme hodně úspěchů ve Vašich obchodních aktivitách na konkrétních trzích.

Za kolektiv Zpravodaje Asie

Jiří Štichauer


O vydavateli

V letech 1993-1999 - práce v nadnárodních firmách Unisys, Coca-Cola, General Motors - pozice ve vedení firem

  • 1996-2003 - studium čínštiny v ČR a v Číně
  • 2000-2013 - život a práce v Číně
  • 2013-2015 - život a podnikání na Filipínách
  • 2016-2018 - život a práce v Jižní Koreji
  • 2000-dosud - poradenství, konzultace, přednášky, semináře o podnikání v Asii